ArtElta Rohová sedacia súprava ARMANDO | pravá Farba: Jarell 38
Rohová sedacia súprava ARMANDO | pravá Originálna rohová sedacia súprava ARMANDO dodá Vášmu interiéru jedinečnosť a neodolateľnú sviežosť, ktorá je... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava ARMANDO | pravá
Originálna rohová sedacia súprava ARMANDO dodá Vášmu interiéru jedinečnosť a neodolateľnú sviežosť, ktorá je vyrobená vo viac farebných prevedení. Rohová sedacia súprava je rozkladacia a má úložný priestor. Rohová sedacia súprava ARMANDO sa vyrábaná v ľavom aj v pravom prevedení strán, je len na Vás ktorú stranu si vyberiete. Sedačka sa rozkladá na spanie pomocou mechanizmu Delfín.
- látka
- ekokoža
- vlnová pružina
- pena T3030
- mechanizmus Delfín
Rohová sedacia súprava ARMANDO je vyplnená kvalitnou penou T3030 v kombinácií s vlnovou pružinou, čo vytvára pohodlné a komfortné sedenie. V prípade záujmu je možné sedaciu súpravu naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 289 cm
- výška: 85 cm
- hĺbka: 203 cm
- hĺbka sedu: 56 cm
- výška sedu: 44 cm
- výška nôh: 9 cm
- výška operadla: 32-45 cm
- hĺbka podrúčky: 31 cm
- hĺbka podrúčky: 98 cm
- hmotnosť: 145 kg
- nosnosť: 315 kg
- plocha na spanie: 123 x 210 cm
- farebné prevedenie:
- Berlin01 /Soft 11 (ekokoža)
- Berlin 03 / Soft 66 (ekokoža)
- Sawana 05 / Soft 17 (ekokoža)
- Sawana 14 Soft 17 (ekokoža)
- Soro 83 / Soft 29 (ekokoža) / Jungle 32
- Cover 83 / Jungle 37
- Cover 87 / Zig zag 60
- Inari 96
- Kronos 09
- Monolith 84 /Monolith 97
- Monolith 84
- Omega 86
- Sawana 05 / Sawana 14
- Omega 68
- Sawana 14
- Sawana 21
- Sawana 21 / Soft 17 (ekokoža)
- Soft 29 (ekokoža)
- Monolith 48
- Jarell 03
- Jarell 18
- Jarell 20
- Jarell 38
Parametre
| Farba | Jarell 38 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Plocha na spanie | 125 x 198 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 280 cm |
| Šírka od-do | 280 cm - 290 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Pravá |