ArtElta Rohová sedacia súprava ANTON | pravá ANTON: Monolith 84 / Monolith 97
Rohová sedacia súprava Anton | pravá Originálna rohová sedacia súprava ANTON dodá Vášmu interiéru jedinečnosť a neodolateľnú sviežosť, ktorá je... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava Anton | pravá
Originálna rohová sedacia súprava ANTON dodá Vášmu interiéru jedinečnosť a neodolateľnú sviežosť, ktorá je tvorená vo viacerých farebných prevedeniach. Rohová sedacia súprava je vyplnená kvalitnou pur-penou v kombinácií s vlnovcovou pružinou, čo vytvára pohodlné a komfortné sedenie. Rohová sedacia súprava je rozkladacia a má úložný priestor. Rohová sedacia súprava ANTON vyrábaná v ľavom aj v pravom prevedení strán, je len na Vás ktorú stranu si vyberiete vo vašej obývačke.
- látka
- ekokoža
- pena T3030 (sedenie)
- pena T2540 (operadlo)
- vlnová pružina
- kovové nohy
Praktická rohová sedačka ANTON je pohodlná, a to vďaka penám T3030, T2540 a vlnovej pružine. V prípade záujmu je možné sedaciu súpravu naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 272 cm
- výška: 85 cm
- hĺbka: 203 cm
- hĺbka sedu: 56 cm
- výška sedu: 44 cm
- šírka podrúčky: 31 cm
- šírka podrúčky: 98 cm
- výška nôh: 9 cm
- výška podrúčky: 70-85 cm
- plocha na spanie: 125 x 193 cm
- hmotnosť: 143 kg
- nosnosť: 315 kg
- farebné prevedenie:
- Berlin 03 / Soft 66
- Sawana 05 / Soft 17 (ekokoža)
- Sawana 14 / Soft 17 (ekokoža)
- Sawana 21 / Soft 11 (ekokoža)
- Sawana 21 / Soft 17 (ekokoža)
- Monolith 09 / Monolith 29
- Monolith 97/ Monolith 84
- Monolith 84 / Soft 11 (ekokoža)
- Monolith 84 / Monolith 97
- Omega 68
- Cover 02
- Cover 70
- Kronos 09
- Paros 05 / Soft 17 (ekokoža)
- Paros 05
- Soro 61
- Omega 91 / Soft 11 (ekokoža)
- Sawana 14
- Sawana 21
- Sawana 14 / Soft 11 (ekokoža)
- Monolith 63
- Soft 29 (ekokoža)
- Kronso 19
- Paros 02
- Jarell 04
- Jarell 18
Parametre
| ANTON | Monolith 84 / Monolith 97 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Plocha na spanie | 145 x210 cm |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Pravá |