ArtElta Pohovka TORRENSE Farba: Flores 04
Pohovka TORRENSE Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou sedačkou TORRENSE. Vďaka vysokým, štíhlym kovovým nohám pôsobí... Celý popis
Popis
Pohovka TORRENSE
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou sedačkou TORRENSE. Vďaka vysokým, štíhlym kovovým nohám pôsobí konštrukcia sedačky odľahčene, pričom však nestráca na stabilite. Mimoriadny dizajn dodáva pohovke ozdobné prešívanie na celej ploche sedenia a operadla. Dokonalosť celej sedačke dodáva možnosť polohovania operadiel. Je vhodná aj do priestoru, nakoľko je čalúnená aj zo zadnej strany. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej sedačke TORRENSE.
- látka
- vlnová pružina typ B
- HR pena T2540
- práškovaná oceľ (nohy)
Pohovka TORRENSE je čalúnená látkou, výplň tvorí HR pena T2540 a vlnová pružina typu B, oceľové nohy s práškovou úpravou sú stabilné. V prípade záujmu je možné pohovku naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 195 cm
- výška: 108 cm
- hĺbka: 103 cm
- hĺbka sedu: 55-65 cm
- výška sedu: 45 cm
- výška nožičiek: 17 cm
- hmotnosť: 93kg
- rozmery balenia: 198x115x76cm
- farebné prevedenie:
- Torrense 20NU - NUBE 20
- Torrrense 22NU - NUBE 22
- Torrense 45NU - NUBE 45
- Torrense 35LO - LOCO 35
- Torrense 04FL - FLORES 04
- Torrense 05VER - VERO 05
- Torrense 06SAV - SAVOI 06
- Torrense 07PO - POCO 07
- Torrense 18VER - VERO 18
- Torrense 24LU - LUKSO 24
- Torrense 35LU - LUKSO 35
- Torrense 38SAV - SAVOI 38
- Torrense 40GO - GOJO 40
- Torrense 40LU - LUKSO 40
- Torrense 101GO - GOJO 101
Parametre
| Farba | Flores 04 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Šírka | 195 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Výška | 45-108 cm |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |