ArtElta Pohovka SELENE Farba: Monolith 37/buk
Pohovka SELENE Jednoduchá pohovka SELENE sa vďaka čistým líniám a jemným detailom hodí do akéhokoľvek štýlu interiéru. Moderný dizajn podčiarkuje... Celý popis
Popis
Pohovka SELENE
Jednoduchá pohovka SELENE sa vďaka čistým líniám a jemným detailom hodí do akéhokoľvek štýlu interiéru. Moderný dizajn podčiarkuje prešívanie na operadle. Ozdobné gombíky sú v rovnakej farbe ako látka pohovky, vďaka čomu pôsobí pohovka SELENE veľmi konzistentne. Vzhľad pohovky je doplnený o drevené nohy, vyrobené z masívu, s možnosťou výberu buk alebo orech. je rozkladacia a rovnako poskytuje aj úložný priestor. Spacia plocha o rozmere 195 x 110 cm. K pohovke je možné doobjednať taburetku SELENE v rovnakom prevedení.
- látka
- vlnová pružina
- pena T30
- kov
- PVC
- drevo
Moderná pohovka je čalúnená látkou, vyplnená je penou T30 s vlnovou pružinou. Pohovku je možné naimpregnovať alebo v prípade znečistenia očistiť.
- šírka: 216 cm
- výška: 93 cm
- hĺbka: 104 cm
- výška sedu: 41 cm
- hĺbka sedu: 55 cm
- výška nôh: 9,5 cmv
- výška opierok: 72 cm
- plocha na spanie: 195 x 110 cm
- hmotnosť: 64 kg
- farebné prevedenie:
- Kronos 09 / buk
- Kronos 19 / buk
- Monolith 84 / buk
- Monolith 97 / buk
- Sawana 14 / buk
- Sawana 21 / buk
- Kronos 09 / orech
- Kronos 19 / orech
- Monolith 84 / orech
- Monolith 97 / orech
- Sawana 14 / orech
- Sawana 21 / orech
- Selene 37 / buk
- Monolith 37 / orech
- Paros 05 / buk
- Paros 05 / orech
- Monolith 77 / orech
- Monolith 48 / orech
- Monolith 48 / buk
- Monolith 77 / buk
Parametre
| Farba | Monolith 37/buk |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 93 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 216 cm |
| Plocha na spanie | 195x110cm |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |