ArtElta Pohovka REVI Farba: Velvetmat 25
Pohovka REVI Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rozkladacou pohovkou REVI. Vďaka vysokým kovovým čiernym nohám pôsobí... Celý popis
Popis
Pohovka REVI
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rozkladacou pohovkou REVI. Vďaka vysokým kovovým čiernym nohám pôsobí konštrukcia pohovky odľahčene, pričom však nestráca na stabilite. Veľkým plusom je možnosť rozloženia založené na DL automate - vďaka ktorému bude ľahké získať miesto na spanie s rozlohou až 140 x 200 cm. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej pohovke REVI.
- látka
- vlnová pružina
- pena T2845 / T35
- oceľ
- plast
Dizajnová pohovka REVI je čalúnená látkou podľa vášho výberu. Výplň tvorí pena T2845 na sedení a pena T35 na sedení v kombinácii s vlnovou pružinou. Pohovku je možné naimpregnovať alebo v prípade znečistenia očistiť.
- šírka: 215 cm
- výška: 92 cm
- hĺbka: 98 cm
- hĺbka sedu: 62 cm
- výška sedu: 45 cm
- výška nôh: 13 cm
- plocha na spanie: 140 x 200 cm
- hmotnosť: 97 kg
- farebné prevedenie:
- Velvetmat 25
- Velvetmat 04
- Savoi 100
- Savoi 38
- Gojo 45
- Velvetmat 40
- Vero 05
Parametre
| Farba | Velvetmat 25 |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Modrá |
| Plocha na spanie | 140x200 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 215 cm |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Výška | 45 - 92 cm |