ArtElta Pohovka MEGIS Megis farba: Monolith 84
779.00 €
Do obchodu
Pohovka MEGIS Moderná pohovka MEGIS má úložný priestor, je rozkladacia. Spacia plocha o rozmere 200 x 145 cm. Pohovka je celočalúnená aj zo zadnej strany.... Celý popis
Popis
Pohovka MEGIS
Moderná pohovka MEGIS má úložný priestor, je rozkladacia. Spacia plocha o rozmere 200 x 145 cm. Pohovka je celočalúnená aj zo zadnej strany. Lakťové opierky sú ozdobené prešívaním. Nožičky na pohovke sú vpredu oceľové, plastové vzadu. , je vyrobená vo viacerých farebných prevedeniach. Je vhodná aj do menších priestorov viď. video MEGIS.
- látka
- HR pena T25
- vlnová pružina typ B
- kov
- PVC
Pohovka je vyplnená HR penou T25 a vlnovou pružinou typu B, čalúnená je látkou, vyššie kovové nohy sú stabilné. V prípade záujmu je možné pohovku naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 242 cm
- výška: 90 cm
- hĺbka: 95 cm
- výška sedu: 40 cm
- hĺbka sedu: 60 cm
- výška bez podušiek: 72 cm
- výška nôh: 13 cm
- plocha na spanie: 200 x 145 cm
- hmotnosť: 96 kg
- farebné prevedenie:
- Megis 05 - Inari 96
- Megis 06 - Inari 100
- Megis 09 - Monolith 37
- Megis 10 - Monolith 48
- Megis 11 - Monolith 77
- Megis 12 - Monolith 84
- Megis 13 - Monolith 97
- Megis 14 - Mat Velvet 29
- Megis 15 - Mat Velvet 99
Parametre
| Megis farba | Monolith 84 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Plocha na spanie | 200x145cm |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |