ArtElta Pohovka LAZARO Lazaro farba: Mat Velvet 68
Pohovka LAZARO Pôsobivá a nápaditá pohovka LAZARO vytvorí v obývacej izbe originálny dizajnový prvok. Nápaditý dizajn dodáva sedacej súprave ozdobné... Celý popis
Popis
Pohovka LAZARO
Pôsobivá a nápaditá pohovka LAZARO vytvorí v obývacej izbe originálny dizajnový prvok. Nápaditý dizajn dodáva sedacej súprave ozdobné prešívanie na celej ploche sedenia. Vysoké a mäkké opierky poskytujú oporu pri sedení a vstávaní. je rozkladacia a rovnako poskytuje aj úložný priestor. Spacia plocha o rozmere 195 x 125cm. Je vhodná aj do priestoru, nakoľko je čalúnená aj zo zadnej strany. Vďaka svojim rozmerom a dizajnu vynikne v malých, ale aj väčších priestoroch. K pohovke je možné doobjednať taburetku LAZARO.
- látka
- kov
- HR pena T2540
- vlnová pružina
- DL automat
- PVC
Pohovka LAZARO je čalúnená látkou, výplň tvorí HR pena T2540 a vlnové pružiny. Sedačka sa jednoducho rozkladá pomocou DL automatu. Životnosť pohovky predĺžite NANO impregnáciou, škvrny a znečistenie odstránite univerzálnym čističom.
- šírka: 247 cm
- výška: 92 cm
- hĺbka: 97 cm
- výška sedu: 40 cm
- hĺbka sedu: 60-80 cm
- šírka sedu: 197 cm
- výška operadla: 52 cm
- výška opierky: 58 cm
- šírka opierky: 95 cm
- hĺbka opierky: 27 cm
- výška nožičiek: 3 cm
- plocha na spanie: 195 x 125cm
- farebné prevedenie:
- Monolith 09
- Monolith 29
- Monolith 37
- Monolith 48
- Monolith 77
- Monolith 84
- Monolith 97
- Mat Velvet 63
- Mat Velvet 68
- Mat Velvet 99
- Grande 81
- Kronos 19
Parametre
| Lazaro farba | Mat Velvet 68 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 245 cm |
| Farba | Ružová |
| Plocha na spanie | 195x125cm |
| Výška | 85cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |