ArtElta Pohovka LAURENCE Farba: Nube 22
Pohovka LAURENCE Dizajnová rozkladacia pohovka LAURENCE je originálna a veľmi štýlová pohovka v rôznych farebných prevedeniach. Je vhodná do... Celý popis
Popis
Pohovka LAURENCE
Dizajnová rozkladacia pohovka LAURENCE je originálna a veľmi štýlová pohovka v rôznych farebných prevedeniach. Je vhodná do modernej obývačky, do izby pre teenagera alebo do izby pre hostí. Pohovka LAURENCE má polohovacie opierky hlavy a vysoké oceľové nohy, ktoré ju odľahčujú. Vďaka rozkladacej pohovke LAURENCE sa budete vo vašom byte alebo dome cítiť veľmi útulne a fantasticky.
- látka
- pena
- oceľové nohy
- polyuretánová pena
- vlnová pružina typ B
- pocket pružina
Moderná pohovka LAURENCE je čalúnená látkou, výplň tvorí polyuretánová pena, vlnová pružina typu B a pocket pružina. Vyššie kovové nohy sú kovové. Pohovku je možné naimpregnovať alebo v prípade potreby vyčistiť univerzálnym čističom.
- šírka: 261 cm
- výška: 75-105 cm
- hĺbka: 97 cm
- plocha na spanie: 136 x 199 cm
- výška sedu: 45 cm
- hĺbka sedu: 67 cm
- výška operadla: 31 cm
- výška nožičiek: 10 cm
- výška polohovateľnej opierky: 30 cm
- šírka opierky: 31 cm
- výška opierky: 56 cm
- hustota peny sedenia: T30 HR
- hustota peny operadla: T2540
- hmotnosť: 100 kg
- nosnosť: 220 kg
- farebné prevedenie:
- Nube 22
- Nube 24
- Nube 33
- Nube 45
- Monolith 76
- Monolith 79
Parametre
| Farba | Nube 22 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 75 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Šírka | 260 cm |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Hĺbka | 97 cm |
| Plocha na spanie | 199 x 130cm |
| Šírka od-do | 260 cm - 270 cm |