ArtElta Pohovka LAINE Farba: Poco 22
Pohovka LAINE Dizajnová rozkladacia pohovka LAINE je originálna a veľmi štýlová pohovka v rôznych farebných prevedeniach. Je vhodná do... Celý popis
Popis
Pohovka LAINE
Dizajnová rozkladacia pohovka LAINE je originálna a veľmi štýlová pohovka v rôznych farebných prevedeniach. Je vhodná do modernej obývačky alebo do hosťovskej či detskej izby. Pohovka LAINE má jednoduché prešívanie a dva dekoračné vankúšiky v cene. Vďaka pohovke LAINE sa budete vo vašom byte alebo dome cítiť veľmi pohodlne, pomocou DL mechanizmu si jednoducho pohovku rozložíte a získate miesto na príležitostné spanie.
- látka
- pena T25
Moderná pohovka LAINE je čalúnená látkou, pena na sedení a na operadle je T25. Rozklad je zabezpečený DL mechanizmom. Životnosť pohovky je možné predĺžiť nano impregnáciou. Škvrny ľahko očistíte univerzálnym čističom.
- šírka: 155 cm
- výška: 75 cm
- hĺbka: 105 cm
- výška sedu: 38 cm
- hĺbka sedu: 64 cm
- výška operadla: 47 cm
- výška nožičiek: 2,5/3 cm
- plocha na spanie: 196 x 125 cm
- hmotnosť: 65 kg
- farebné prevedenie:
- Poco 04
- Poco 07
- Poco 22
- Poco 40
- Poco 41
- Poco 50
- Poco 100
- Poco 101
- Poco 03
Parametre
| Farba | Poco 22 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 75 cm |
| Šírka | 135 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Hĺbka | 105 cm |
| Plocha na spanie | 196 x 105 cm |