ArtElta Pohovka INVERSA Farba: Sawana 21 / Soft 29
410.00 €
Do obchodu
Pohovka INVERSA Pohovka INVERSA je jednoduchá a štýlová s rozmermi 220 x 83 x 89 cm, stvorená pre fanúšikov minimalistických úprav. Jednoduchý dizajn je... Celý popis
Popis
Pohovka INVERSA
Pohovka INVERSA je jednoduchá a štýlová s rozmermi 220 x 83 x 89 cm, stvorená pre fanúšikov minimalistických úprav. Jednoduchý dizajn je osvedčená a pevná konštrukcia pohovky INVERSA. Medzi ďalšie výhody patria vysoké operadlá, pohodlné podrúčky, priestranný sedák, ktorý sa premieta do kvality odpočinku. Pohovka INVERSA má úložný priestor a možnosť rozloženia na spanie.
- látka
- drevo
- pena T2542
Jednoduchá pohovka je čalúnená látkou, výplň tvorí pena T2542. Životnosť pohovky je možné predĺžiť nano impregnáciou. Škvrny ľahko očistíte univerzálnym čističom.
- šírka: 220 cm
- výška: 89 cm
- hĺbka: 83 cm
- výška sedenia: 40 cm
- hĺbka sedenia : 54-77 cm
- šírka podrúčok: 18 cm
- výška podrúčok: 53 cm
- plocha na spanie: 183 x 140 cm
- hmotnosť: 74 kg
- farebné prevedenie:
- Sawana 05 / Soft 11
- Soro 34 / Soft 17
- Sawana 21 / Soft 17
- Sawana 21 / Soft 29
- Cover 70
Parametre
| Farba | Sawana 21 / Soft 29 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 89 cm |
| Šírka | 220 cm |
| Plocha na spanie | 140 x 183 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |