ArtElta Pohovka EWA II Farba: Sawana 21/ Sawana 14
Pohovka EWA II Rozkladacia pohovka EWA II má aerodynamický tvar, mierne zaoblené hrany. Drevený pásik v spodnej časti pohovky dodáva dokonalé... Celý popis
Popis
Pohovka EWA II
Rozkladacia pohovka EWA II má aerodynamický tvar, mierne zaoblené hrany. Drevený pásik v spodnej časti pohovky dodáva dokonalé spojenie štýlu a pohodlia do vášho domova. Vysoké čelo pohovky EWA II nie je len dekoratívnym prvkom, ale tiež poskytuje oporu a pohodlie pre vašu hlavu a chrbát. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí radi relaxujú a čítajú knihy alebo sledujú obľúbené filmy. Rozkladanie je jednoduché za pomoci KLICK-KLACK systému.
- drevo
- látka
- bonellová pena T2540
Moderná pohovka EWA II je čalúnená látkou, výplň tvorí bonellová pena T2540. Pohovku jednoducho rozložíte pomocou systému KLICK-KLACK. Životnosť pohovky je možné predĺžiť nano impregnáciou. Škvrny ľahko očistíte univerzálnym čističom.
- šírka: 189 cm
- výška: 88 cm
- hĺbka: 90 cm
- výška sedenia: 45 cm
- hĺbka sedenia : 55 cm
- plocha na spanie: 182 x 120 cm
- farebné prevedenie:
- Sawana 14/ Sawana 21
- Alova 04/ Alova 46
- Sawana 21/ Sawana 05
- Alova 12/ Alova 07
- Alova 04/ Alova 29
- Alova 04/ Alova 10
- Alova 04/ Alova 42
- Soro 100 / Soro 40
- Soro 100 / 34
- Sawana 21 / Sawana 14
- Sawana 21 / Soft 11
Parametre
| Farba | Sawana 21/ Sawana 14 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 82 cm |
| Šírka | 190 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Plocha na spanie | 190 x 130 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |