ArtElta Pohovka CAYO Farba: CAYO 4 (sivá)
Pohovka CAYO Moderná rozkladacia pohovka CAYO je originálna a veľmi štýlová pohovka v modro - sivom šachovnicovom prevedení. Je vhodná do modernej... Celý popis
Popis
Pohovka CAYO
Moderná rozkladacia pohovka CAYO je originálna a veľmi štýlová pohovka v modro - sivom šachovnicovom prevedení. Je vhodná do modernej obývačky alebo do izby teenagera. Pohovka CAYO má úložný priestor vhodný pre uloženie napr. vankúšov alebo deky pre lepší relax. Vďaka rozkladacej pohovke a farebnému prevedeniu sa budete vo vašom byte alebo dome cítiť veľmi útulne a fantastický. Pohovka sa dá rozložiť pomocou klik - klak. Pohovka má stredne tvrdé sedenie.
- látka
- pena T2540
- vlnová pružina
Praktická pohovka CAYO v látke je vyplnená penou T2540 a vlnovými pružinami. Životnosť pohovky je možné predĺžiť nano impregnáciou. Škvrny ľahko očistíte univerzálnym čističom.
- šírka: 192 cm
- výška: 90 cm
- hĺbka: 90 cm
- výška sedu: 43 cm
- hĺbka sedu: 58 cm
- farebné prevedenie:
- Soro 100 / Soro 93 / Soro 83 / Soro 65 (fialová)
- Soro100 /Soro83 / Soro93 / Soro76 (modrá)
- Soro 100 / Soro 93 / Soro 83 / Soro 40 (oranžová)
- Sawana 14 / Sawana 05 / Sawana 21 (sivá)
Parametre
| Farba | CAYO 4 (sivá) |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Úložný priestor | Nie |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Výška | 90cm |
| Plocha na spanie | 117x192cm |
| Šírka | 192cm |