ArtElta Pohovka CALIA Farba: Sawana 14 / Soft 17 / Zigzag 60
355.00 €
Do obchodu
Pohovka CALIA Výrazné veľké vankúše na pohovke ARIO nielenže dodávajú do vašej izby charakter, ale aj zabezpečujú maximálny pohodlný zážitok. Calia je... Celý popis
Popis
Pohovka CALIA
Výrazné veľké vankúše na pohovke ARIO nielenže dodávajú do vašej izby charakter, ale aj zabezpečujú maximálny pohodlný zážitok. Calia je jednoduchá a vkusná pohovka s možnosťou rozkladu na spanie 195 x 134 cm. Pohovka CALIA má priestranný kontajner na posteľnú bielizeň. Objavte krásu pohovky CALIA ešte dnes a urobte váš domov ešte príjemnejším miestom na pobyt.
- látka
- drevo
- pena T2540
- vlnová pružina
Látkou čalúnená pohovka CALIA je vyplnená penou T2540, súčasťou je vlnová pružina. Životnosť pohovky je možné predĺžiť nano impregnáciou. Škvrny ľahko očistíte univerzálnym čističom.
- šírka: 195 cm
- výška: 83 cm
- hĺbka: 86 cm
- výška sedenia: 40 cm
- hĺbka sedenia : 48 cm
- plocha na spanie: 134 x 195 cm
- hmotnosť: 93 kg
- farebné prevedenie:
- Sawana 80 / Soft 17 / Botanical 80
- Sawana 14/ /Soft 17 / Zigzag 60
- Sawana 21 / Soft 11 / jungle 32
Parametre
| Farba | Sawana 14 / Soft 17 / Zigzag 60 |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Výška | 83 cm |
| Šírka | 195 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Plocha na spanie | 195 x 134 cm |