ArtElta Pohovka BELLIS Farba: Gojo 101
Pohovka BELLIS Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rozkladacou pohovkou BELLIS. Vďaka nenápadným dreveným nohám pôsobí... Celý popis
Popis
Pohovka BELLIS
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rozkladacou pohovkou BELLIS. Vďaka nenápadným dreveným nohám pôsobí konštrukcia pohovky odľahčene, pričom však nestráca na stabilite. Veľkým plusom je možnosť rozloženia založené na systéme KLIK KLAK - vďaka ktorému bude ľahké získať miesto na spanie s rozlohou až 110 x 190 cm. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej pohovke BELIS.
- látka
- HR pena
- vlnová pružina
- drevené nohy
Štýlová pohovka BELLIS má drevené vyššie nohy, čalúnená je látkou. Výplň tvorí HR pena a vlnové pružiny. Životnosť pohovky je možné predĺžiť nano impregnáciou. Škvrny ľahko očistíte univerzálnym čističom.
- šírka: 220 cm
- výška: 83 cm
- hĺbka: 90 cm
- hĺbka sedu: 55 cm
- výška sedu: 43 cm
- výška operadla: 48 cm
- výška podrúčok: 65 cm
- výška nôh: 11 cm
- hmotnosť: 102 kg
- plocha na spanie: 110 x 190 cm
- farebné prevedenie:
- Flores 04
- Loco 04
- Savoi 07
- Velvetmat 24
- Nube 35
- Poco 40
- Nube 45
- Gojo 101
Parametre
| Farba | Gojo 101 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 83 cm |
| Plocha na spanie | 110x190 cm |
| Šírka | 220 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |
| Hĺbka | 90 cm |