ArtElta Pohovka ASGARD Farba: Monolith 77/ Botanical 80
Pohovka ASGARD Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou pohovkou ASGARD. Vďaka vyšším nohám z dreva pôsobí konštrukcia... Celý popis
Popis
Pohovka ASGARD
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou pohovkou ASGARD. Vďaka vyšším nohám z dreva pôsobí konštrukcia taburetky odľahčene, pričom však nestráca na stabilite. K pohovke je možné doobjednať si taburetku ASGARD, sedaciu súpravu ASGARD U alebo ASGARD L. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej pohovke ASGARD. Pohovka je rozkladacia, miesto na spanie získate jednoducho pomocou DL automatu.
- látka
- drevo
- vlnová pružina
- pena T3030 / T2130
Praktická pohovka ASGARD je čalúnená látkou, výplň tvorí pena T3030 a T2130 a vlnová pružina. Pohovka sa rozkladá pomocou DL automatu. Životnosť pohovky je možné predĺžiť nano impregnáciou. Škvrny ľahko očistíte univerzálnym čističom.
- šírka: 233 cm
- výška: 93 cm
- hĺbka: 92 cm
- hĺbka sedu: 55-76 cm
- výška sedu: 48 cm
- výška chrbtovej opierky: 45 cm
- šírka lakťových opierok: 18 cm
- výška opierok: 68 cm
- výška nôh: 16 cm
- hustota peny sedenie: T3030
- plocha na spanie: 196 x 133 cm
- hmotnosť: 86 kg
- farebné prevedenie:
- Kronos 19 / Jungle 32
- Monolith 84 / Monolith 97
- Monolith 77/ Botanical 80
- Omega 68 / Zigzag 53
- Monolith 29 / Monolith 09
- Monolith 09 / Monolith 29
- Sawana 05
Parametre
| Farba | Monolith 77/ Botanical 80 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 93 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 233 cm |
| Nožičky | áno |
| Šírka od-do | 230 cm - 240 cm |