ArtElta Pohovka ARIO Farba: Nube 03
479.00 €
Do obchodu
Pohovka ARIO Pohovka ARIO svojím elegantným dizajnom a funkcionalitou zaručuje komfort a praktické využitie každého kútu vo vašom domove. Pohovka... Celý popis
Popis
Pohovka ARIO
Pohovka ARIO svojím elegantným dizajnom a funkcionalitou zaručuje komfort a praktické využitie každého kútu vo vašom domove. Pohovka ARIO úložným priestorom pod sedadlom vám poskytne dostatok miesta na uloženie rôznych predmetov. To je perfektné riešenie pre tých, ktorí hľadajú úsporné riešenia pre úložný priestor. Pohovka ARIO má možnosť rozloženia 111 cm x 196 cm.
- látka
- drevo
- pena T25/T28
Moderná pohovka ARIO je čalúnená látkou, výplň sedenia tvorí pena T28, na operadle je pena T25. Životnosť pohovky je možné predĺžiť nano impregnáciou. Škvrny ľahko očistíte univerzálnym čističom.
- šírka: 130 cm
- výška: 85 cm
- hĺbka: 103 cm
- výška sedenia: 45 cm
- hĺbka sedenia : 64 cm
- výška lakťovej opierky: 19 cm
- hrúbka opierky: 10 cm
- výška chrbtovej opierky: 40 cm
- výška nôh: 1,5 cm
- plocha na spanie: 111 x 196 cm
- nosnosť: 160 kg
- hmotnosť: 72 kg
- farebné prevedenie:
- Nube 03 / Nube 06
- Nube 03 / Nube 24
- Nube 03
Parametre
| Farba | Nube 03 |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Výška | 85 cm |
| Šírka | 130 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Plocha na spanie | 111 x 196 cm |