ArtElta Pohovka AMAZA Farba: Sawana 05
Pohovka AMAZA Pohovka AMAZA s veľkými vankúšmi a elegantnými čiernymi plastovými nožičkami je dokonalým spojením štýlu a pohodlia do vášho domova.... Celý popis
Popis
Pohovka AMAZA
Pohovka AMAZA s veľkými vankúšmi a elegantnými čiernymi plastovými nožičkami je dokonalým spojením štýlu a pohodlia do vášho domova. Táto štýlová a praktická pohovka AMAZA je skvelým doplnkom pre každý moderný interiér. Skvele sa hodí na relax ako cez deň, tak aj v noci, keďže môže mať podobu postele s rozmermi 190 x 130 cm. Pohovka AMAZA je vyrobená vo viacerých farebných prevedeniach, vhodná aj do menších priestorov.
- drevo
- látka
- polyester
- pena T2542
Praktická pohovka AMAZA je čalúnená látkou, výplň tvorí pena T2542. Pohovku je možné naimpregnovať a predĺžiť jej tak životnosť. V prípade znečistenia máme v ponuke univerzálny čistič.
- šírka: 190 cm
- výška: 83 cm
- hĺbka: 82 cm
- plocha na spanie: 130 x 190 cm
- výška sedenia: 40 cm
- hĺbka sedenia : 68 cm
- farebné prevedenie:
- sawana 21/ sivá
- sawana 5 / tmavo sivá
- sawana 14 / čierna
- sawana 16 / hnedá
Parametre
| Farba | Sawana 05 |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 82 cm |
| Šírka | 190 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Plocha na spanie | 190 x 130 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |