ArtElta Pohovka AGA | pravá Farba: Butterly 04 / Alova 46
Pohovka AGA | pravá Moderná rozkladacia pohovka AGA je originálna a veľmi štýlová pohovka v rôznych farebných prevedeniach. Je vhodná do modernej... Celý popis
Popis
Pohovka AGA | pravá
Moderná rozkladacia pohovka AGA je originálna a veľmi štýlová pohovka v rôznych farebných prevedeniach. Je vhodná do modernej izby pre teenagera alebo do izby pre hostí. Pohovka AGA má úložný priestor vhodný pre uloženie napr. vankúšov alebo paplónov. Vďaka rozkladacej pohovke AGA v pravom prevedení sa budete vo vašom byte alebo dome cítiť veľmi útulne a fantasticky.
- pena T2542
- plastové nohy
Pohovka AGA je čalúnená látkou, výplň tvorí pena T2542. Praktické čelo chráni od chladu steny. Pohovku je možné naimpregnovať a predĺžiť jej tak životnosť. V prípade znečistenia máme v ponuke univerzálny čistič.
- šírka: 218 cm
- výška: 77 cm
- hĺbka: 80 cm
- plocha na spanie: 180 x 150 cm
- výška sedu: 44 cm
- hĺbka sedu: 77 cm
- výška čela: 26-33 cm
- hustota peny sedenia: T2542
- hustota peny operadla: T2542
- farebné prevedenie:
- Alova 36 / Alova 10
- Botanical 80 / Soro 76
- Alova 42 / Alova 79
- Butterly 04 / Alova 46
- Alova 04 / Alova 76
- Alova 07 / Alova 67
Parametre
| Farba | Butterly 04 / Alova 46 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Červená |
| Farba | Modrá |
| Výška | 77 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Ružová |
| Šírka | 218 cm |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Plocha na spanie | 180x150cm |
| Hĺbka | 80 cm |