ArtElta Konferenčný stolík AVORIO Farba: Biela
72.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík AVORIO Moderný a štýlový konferenčný stolík AVORIO na kovových čiernych nohách v kombinácii s bielym alebo čiernym leskom oživí... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík AVORIO
Moderný a štýlový konferenčný stolík AVORIO na kovových čiernych nohách v kombinácii s bielym alebo čiernym leskom oživí každú obývačku. Konferenčný stolík si vďaka svojmu modernému prevedeniu nájde miesto v každom modernom interiéri. Neváhajte a zariaďte si obývačku štýlovo s našou ponukou.
- laminát 16 mm
- kovové nohy
Konferenčný stolík AVORIO je vyrobený z kvalitného 16 mm laminátu. Vysoké kovové nohy sú stabilné a pôsobia elegantne. Materiál je kvalitný, nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Prach stačí utrieť vlhkou handričku.
- šírka: 60 cm
- výška: 40 cm
- hĺbka: 60cm
- hmotnosť: 12,5 kg
- farebné prevedenie:
- čierna / biely lesk
- čierna / čierny lesk
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 40 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Tvar stola | Štvorcový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Dekor | Dub |
| Hĺbka | 60 cm |
| Štýl | Dizajnový |