ArtCross Konferenčný stolík MEXICO Farba: craft biely
Konferenčný stolík MEXICO Elegantný konferenčný stolík MEXICO je vyrobený s funkciou dvíhania a rozkladania hornej dosky. Štandardná šírka hornej dosky je 125... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík MEXICO
Elegantný konferenčný stolík MEXICO je vyrobený s funkciou dvíhania a rozkladania hornej dosky. Štandardná šírka hornej dosky je 125 cm, po rozložení je široká 170 cm. Základná výška stolíka je 53 cm. Po zdvihnutí sa zdvihne o 16 cm a dostaneme sa k výške 69 cm, čo poskytuje veľkú praktickosť. Stolík je dostupný v mnohých farebných prevedeniach, čo ponúka naozaj široký výber farieb a farebných kombinácií, z ktorých si vyberiete práve tú, ktorá vyhovuje Vaším predstavám a potrebám. Konferenčný stolík MEXICO je vhodné zakúpiť k obývacej stene HUGO, ktorú nájdete u nás v kategórií obývacie steny.
Materiál: laminovaná doska
Rozmery: (ŠxVxH) 125/170 x 53/69 x 68 cm
- biely / biely lesk
- biely / čierny lesk
- slivka
- slivka / biely
- slivka / čierny lesk
- jelša
- craft biely
- craft biely / grafit
- craft biely / craft zlatý
- craft biely / craft tobaco
- dub sonoma svetlý / biely
- dub sonoma svetlý
- dub sonoma svetlý / biely lesk
- dub sonoma svetlý / dub sonoma tmavý
- dub sonoma tmavý / čierny lesk
- dub sonoma tmavý / dub sonoma svetlý
- dub sonoma tmavý
- craft zlatý / craft biely
- craft zlatý / krémový
- craft zlatý
- craft zlatý / craft tobaco
- craft tobaco / craft biely
- craft tobaco / krémový
- craft tobaco
- craft tobaco / craft zlatý
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | craft biely |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 53 cm |
| Výška | 69 cm |
| Štýl | Klasický |
| Šírka | 125 cm |
| Šírka | 170 cm |
| Farba | Béžová |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Rozkladacie |
| Funkcia | Výškovo nastaviteľné |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Dekor | Slivka |
| Dekor | Ostatné |
| Funkcia | S poličkou |