ArtCam Konferenčný stolík NORD
143.00 €
Do obchodu
Kolekcia NORD je moderný nábytok do obývačky vyrobený z pevnej nábytkovej dosky, ktorá zaisťuje odolnosť na roky. Decentná elegancia dekoru v... Celý popis
Popis
Kolekcia NORD je moderný nábytok do obývačky vyrobený z pevnej nábytkovej dosky, ktorá zaisťuje odolnosť na roky. Decentná elegancia dekoru v prírodných farbách dreva s matným povrchom a bezúchytkovým systémom. Vďaka svojmu atraktívnemu štýlu sa hodia do drvivej väčšiny interiérových aranžmánov.
Konferenčný stolík obsahuje tri priestranné police. Ku konferenčnému stolíku je možné dokúpiť aj RTV stolík NORD, RTV stolík NORD II alebo Komodu NORD.
Materiál: laminovaná doska
Farebné prevedenie: dub wotan + antracit
Rozmery (VxŠxH): 32 x 110 x 60 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 83 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Funkcia | S poličkou |