ARTBm Konferenčný stolík SURF Prevedenie: Čierny mat / zlaté nohy
149.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SURF Luxusný konferenčný stolík SURF v modernom prevedení čiernej a bielej farbe. Zlaté či čierne nohy konferenčného stolíka SURF pridávajú... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SURF
Luxusný konferenčný stolík SURF v modernom prevedení čiernej a bielej farbe. Zlaté či čierne nohy konferenčného stolíka SURF pridávajú nábytku luxusný nádych a eleganciu, zatiaľ čo frézovaný bok dodávajú jedinečný charakter. Taktiež je konferenčný stolík je navrhnutý s ohľadom na estetiku, kvalitu a praktickosť, čo ju robí ideálnym doplnkom pre vašu domácnosť. Výška je uvedená s nohami 43 cm.
Materiál: laminát 16 mm, MDF, ABS hrana 0,6 mm, kov
Rozmery
- (ŠxVxH): 90 x 43 x 60 cm
- výška nôh : 15 cm
Farebné prevedenie:
- čierny mat / zlaté nohy
- čierny mat / čierne nohy
- biely mat / zlaté nohy
- biela mat / čierne nohy
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | Čierny mat / zlaté nohy |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 87 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Funkcia | Bez poličky |
| Funkcia | S priehradkami |