ARTBm Konferečný stolík SHERWOOD Farba: Biela
126.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SHERWOOD Konferenčný stolík SHERWOOD obsahuje štýlový dizajn, ktorý krásne zapadne do modernej obývačky. Tento dizajn konferenčného... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SHERWOOD
Konferenčný stolík SHERWOOD obsahuje štýlový dizajn, ktorý krásne zapadne do modernej obývačky. Tento dizajn konferenčného stolíka SHERWOOD je ideálny pre tých, ktorí chcú kombinovať klasickej krásy bieleho či tmavého nábytku s modernými prvkami, ako sú čierne nohy a zlaté ozdoby. Najnovšie trendy konferenčného stolíka SHERWOOD je vďaka unikátnym čelám s horizontálnymi frézovaním. Výška je uvedená s nohami 45 cm.
Materiál: laminát 16 mm, MDF, kov
Rozmery
- (ŠxVxH): 110 x 45 x 55 cm
- výška nôh : 20 cm
Farebné prevedenie:
- biely mat
- čierny mat / dub catania
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 89 cm |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Funkcia | S priehradkami |
| Tvar | Obdĺžnikový |