ArtBel Písací stolík MARYLOU
Sektorový nábytok Marylou vnesie do izby vášho drobca sviežosť a elegantný štýl. Jeho jemné línie a dizajn dokonalo zapadnú do každej detskej izby. Celkové... Celý popis
Popis
Sektorový nábytok Marylou vnesie do izby vášho drobca sviežosť a elegantný štýl. Jeho jemné línie a dizajn dokonalo zapadnú do každej detskej izby. Celkové vyhotovenie a kvalita jednotlivých komponentov poteší hlavne rodičov. Nábytok Marylou je vyrobený z MDF dosky a má ABS hrany. Kovanie je od nemeckej firmy Häfele, zabezpečí pomalé a tiché dovieranie dvierok a zásuviek. Svieža biela farba je matná a krásne doplnená o kovové úchytky, ktoré dodali nábytku šmrnc.
Výrobca použil špeciálne vybrané talianske farby, ktoré sú pre dieťa nezávadné. Náter je vysoko odolný voči mechanických a chemickým poškodeniam (poškriabaniu, detské oleje). Náter je bezpečný pre deti, získal osvedčenie v súlade s normou UNI EN 12720.
Písací stôl Marylou má 1 dvierka a 1 zásuvku s tichým dojazdom.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: MDF
Farebné prevedenie: biela (snow bliss)
Rozmer: (ŠxVxH) 122,5 x 77,6 x 60 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Dĺžka | 60 cm |
|---|---|
| Šírka | 122,5 cm |
| Výška | 77,6 cm |
| Materiál | MDF |
| Farebné prevedenie | biely mat |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Biela |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | Klasický |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | So skrinkou napravo |