ArtAdrk Set konferenčných stolíkov BASEL Farba: dub sonoma
105.00 €
Do obchodu
Set konferenčných stolíkov BASEL Vkusná sada 3 konferenčných stolíkov BASEL, ktoré sa jednoducho dajú kombinovať s doplnkami v miestnosti. Nohy... Celý popis
Popis
Set konferenčných stolíkov BASEL
Vkusná sada 3 konferenčných stolíkov BASEL, ktoré sa jednoducho dajú kombinovať s doplnkami v miestnosti. Nohy stolíkov BASEL v rovnakom prevedení ako doska stola, čo dodáva stolíkom ich jedinečnosť. Moderný set 3 konferenčných stolíkov BASEL v dokonalom farebnom prevedení.
- DTD laminovaná
- 38 mm (2 dosky 19 mm zlepené dohromady)
Praktická sada stolíkov BASEL sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Stolíky sa jednoducho čistia, stačí zotrieť navlhčenou handričkou. Taktiež sú odolné voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Stolíky sú pevné a stabilné.
- ŠxVxH veľkého stolíka : 55 x 55 x 51 cm
- ŠxVxH stredného stolíka : 47 x 46 x 47 cm
- ŠxVxH menšieho stolíka : 39 x 38 x 43 cm
- farebné prevedenie:
- biely mat
- dub sonoma
- betón
Parametre
| Farba | dub sonoma |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Výška | 55 cm |
| Výška | 38 cm |
| Výška | 46 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Štýl | Klasický |
| Šírka | 47 cm |
| Farba | Béžová |
| Tvar stola | Štvorcový |
| Funkcia | Rozkladacie |
| Šírka | 39 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Funkcia | Bez poličky |
| Materiál | DTD |
| Cena | do 150 € |