ArtAdrk Konferenčný stolík SANA | dub sonoma
95.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SANA | dub sonoma Krásny konferenčný stolík SANA je jednoduchý, moderný a univerzálny stolík do každého interiéru. Stolík... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SANA | dub sonoma
Krásny konferenčný stolík SANA je jednoduchý, moderný a univerzálny stolík do každého interiéru. Stolík SANA sa vyrába peknom farebnom prevedení dub sonoma s klasickou kombináciou bielej, čo zaručuje ľahko-kombinovateľnú kompozíciu s ostatnými prvkami. Konferenčný stolík SANA má dostatok úložného priestoru.
- laminát
Kvalitná laminovaná doska zaisťuje odolnosť nábytku za primeranú cenu a má nenáročnú údržbu. Čistenie je veľmi jednoduché, stačí zotrieť navlhčenou handričkou.
- šírka: 90 cm
- výška: 55 cm
- hĺbka: 50 cm
- farebné prevedenie: dub sonoma/biela
Parametre
| Materiál | Laminát |
|---|---|
| Výška | 55 cm |
| Štýl | Klasický |
| Farba | Béžová |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Funkcia | S poličkou |
| Miestnosť | Obývačka |
| Cena | do 100 € |