ArtAdrk Konferenčný stolík LUKE | biela/čierny lesk
109.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Luke | biela/čierny lesk Konferenčný stolík LUKE je jednoduchý, moderný a univerzálny stolík do každého interiéru. Konferenčný... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Luke | biela/čierny lesk
Konferenčný stolík LUKE je jednoduchý, moderný a univerzálny stolík do každého interiéru. Konferenčný tolík LUKE sa vyrába v príjemnom farebnom prevedení biela s kombináciou čierny lesk, čo zaručuje ľahko-kombinovateľnú kompozíciu s ostatnými prvkami. Konferenčný stolík LUKE má malú policu pod stolovou doskou.
- laminát
- kov
Kvalitná laminovaná doska je o hrúbke 18 mm, čo zaisťuje odolnosť konferenčného stolíka za primeranú cenu.
- šírka: 110 cm
- výška: 60 cm
- hĺbka: 41 cm
- nosnosť: 40 kg
- farebné prevedenie: biela/čierna lesk
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 60 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Funkcia | S poličkou |
| Cena | do 150 € |