3miestna pohovka Dekorhome Ružová
319.50 €
Do obchodu
Táto 3-miestna pohovka je skvelým miestom pre rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie a relaxáciu všeobecne. Bude ústredným bodom vášho interiéru. Zamat je... Celý popis
Popis
Táto 3-miestna pohovka je skvelým miestom pre rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie a relaxáciu všeobecne. Bude ústredným bodom vášho interiéru.
Zamat je mäkká, luxusná tkanina, ktorá sa vyznačuje hustými rovnomerne strihanými vláknami. Zamatová tkanina je mimoriadne hebká a príjemná na dotyk.
Pohovka je vysoko pohodlná vďaka silne polstrovanému sedáku, podrúčkam a vankúšom na chrbát.
Farba:svetlosivátmavosivátmavo zelenákrémováružovámodrážltávínováhnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka (100% polyester) / kov / preglejka / molitan
Rozmery pohovky:šírka: 198 cmhĺbka: 77 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 180 cmhĺbka sedu: 66 cmvýška sedu: 41 cm
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Molitan |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 198 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 28000.000g |