3-místná pohovka NESSOS Dekorhome Zelená
975.60 €
Do obchodu
Naša pohovka s vysoko kvalitným pružinovým jadrom spája štýl, pohodlie a kvalitu. S touto menčestrovou pohovkou dáte svojmu domovu sviežu a modernú atmosféru.... Celý popis
Popis
Naša pohovka s vysoko kvalitným pružinovým jadrom spája štýl, pohodlie a kvalitu. S touto menčestrovou pohovkou dáte svojmu domovu sviežu a modernú atmosféru. Pohovka má čalúnený aj chrbát, takže ju môžete použiť aj ako predel miestnosti. Na tejto pohovke si po náročnom dni zamilujete odpočinok.
Farba:
zelená
modrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / menčestrová látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 220 cm
hĺbka: 95 cm
výška: 85 cm
šírka sedu: 165 cm
hĺbka sedu: 62 cm
výška sedu: 47 cm
výška nožičiek: 5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 58 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 95 cm |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 165 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 58000.000g |