3-miestna polohovacia pohovka látka Dekorhome Tmavo zelená
548.70 €
Do obchodu
Užite si pohodlie a príjemné chvíle odpočinku v tejto vysoko pohodlnej 3-miestnej polohovateľnej pohovke! Polohovacie kreslo je ergonomicky navrhnuté na... Celý popis
Popis
Užite si pohodlie a príjemné chvíle odpočinku v tejto vysoko pohodlnej 3-miestnej polohovateľnej pohovke!
Polohovacie kreslo je ergonomicky navrhnuté na kompletnú relaxáciu po náročnom dni! Má hrubo polstrované široké sedadlá a vysoké operadlo, čo vám poskytne plnú relaxáciu počas vášho odpočinku.
Pohovka čalúnená odolnou tkaninou má pevný rám z preglejky a kovu, teda je stabilný. Navyše je možné operadlo nastaviť dozadu a opierku nôh nahor, takže si môžete pohodlne ľahnúť.
Farba:svetlosivátmavosiváčiernavínováhnedátmavo hnedátmavo zelenáfialovásivohnedá taupekrémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka 100% polyester / preglejka / kov
Celkové rozmery:šírka: 179 cmhĺbka: 91 cmvýška: 106 cm
šírka sedu: 158 cmhĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 46 / 54 cm
Rozmery v sklopenej polohe:šírka: 179 cmhĺbka: 143 cmvýška: 85 cm
Hmotnosť:56 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| ŠÍRKA | 179 cm |
| HĹBKA | 91 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 158 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 56000.000g |