3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome Tmavosivá
556.60 €
Do obchodu
Táto trojmiestna pohovka s podnožkou premení aj obyčajné posedenie v báječný zážitok a dokonale vyhovie všetkým vašim potrebám. Sedačka je čalúnená na dotyk... Celý popis
Popis
Táto trojmiestna pohovka s podnožkou premení aj obyčajné posedenie v báječný zážitok a dokonale vyhovie všetkým vašim potrebám.
Sedačka je čalúnená na dotyk mäkkou látkou a má husto polstrované matrace, na ktorých sa vám bude nesmierne pohodlne odpočívať. Celú konštrukciu podopiera drevený rám, ktorý nábytku zároveň dodáva na stabilite. Podnožku si môžete postaviť podľa vašich potrieb kamkoľvek, aby vám poskytla čo najviac pohodlia a relaxácie.
Farba:svetlosiváhnedákrémovámodrázelenáčiernažltávínovásivohnedá taupetmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka (100% polyester) / masívne borovicové drevo / kaučukovníkovévýplň matraca na sedák: penový molitanvýplň matraca na operadlo: PP bavlna
Rozmery pohovky:šírka: 184 cmhĺbka: 76 cmvýška: 82,5 cm
výška sedu: 43,5 cmhĺbka sedu: 48 cmšírka sedu: 162 cm
výška podrúčiek od sedáka: 14 cmvýška operadla od sedadla: 45 cm
Rozmery podnožky:šírka: 54 cmhĺbka: 54 cmvýška: 43,5 cm
Hmotnosť:35,6 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x trojsedačka, 1 x taburet, 4 x poduška na sedák, 3 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| MATERIÁL | Bavlna |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 184 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 3x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 54 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA TABURETU | 54 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA | 82,5 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 162 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,6 kg |
| HĹBKA TABURETU | 54 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 35550.000g |