3-miestna pohovka s taburetom ASB-017 Autronic Čierna
659.00 €
Do obchodu
Trojmiestna sedačka s taburetom v ľahkom retro štýle. Charakteristickými prvkami je minimalistický dizajn, maximálna variabilita a všetko podčiarkuje... Celý popis
Popis
Trojmiestna sedačka s taburetom v ľahkom retro štýle. Charakteristickými prvkami je minimalistický dizajn, maximálna variabilita a všetko podčiarkuje pohodlie.Sedačka je celočalúnená, vrátane chrbta. Možno ju použiť ako na prisadenie k stene, tak aj v strede miestnosti. Môže slúžiť aj ako výrazný solitér. Svoje uplatnenie nájde v hale aj obývačke.
Poťah je z látky, kostra z masívneho dreva, vyplnená je kvalitnou PU penou. Štíhle kónické nohy sú z masívneho buku v prírodnom odtieni a lakované transparentným lakom. Poškodenie podlahových krytín je eliminované plastovými klzákmi. Nosnosť sedačky je až 270 kg, počítaných cca 90 kg na osobu.
Variabilita tejto sedačky spočíva v taburete, ktorým môžete v okamihu zmeniť predĺžený roh za pravý, ľavý alebo nechať predĺžený stred. Stačí len presunúť taburet a na sedačke prekladať sedacie vankúše. A ako bonus možno samozrejme používať taburet samostatne, buď na relaxáciu na opretie nôh, na prechodné sedenie návštev v miestnosti... Týchto variantov je nepreberné množstvo.
Pohodlie a priestornosť tejto sedačky ocení určite každý. A ak si ešte opriete ruky o zvýšené podrúčky alebo si aj ľahnete, budete dlho otáľať, kým sedačku opustíte.
Farba:krémová / bukimodrá / buksivá / bukčierna / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / masívne drevo / PU pena
Rozmery:šírka: 197 cmhĺbka: 137 cm (vrátane taburetu)výška: 83 cm
hĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 45 cm
Nosnosť:270 kg
Hmotnosť:56,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 270 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 197 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| HMOTNOSŤ | 56,5 kg |
| HĹBKA | 137 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 56500.000g |