3-miestna pohovka KYZIKOS Dekorhome Sivá
949.80 €
Do obchodu
Srdcom každej obývacej izby je bezpochyby pohovka. Tu môžete pohodlne sedieť, sledovať svoj obľúbený seriál alebo čítať knihu. V dvoch sedákoch pohovky je... Celý popis
Popis
Srdcom každej obývacej izby je bezpochyby pohovka. Tu môžete pohodlne sedieť, sledovať svoj obľúbený seriál alebo čítať knihu.
V dvoch sedákoch pohovky je vysoko kvalitná pružina. Silné chrbtové vankúše dokonale završujú pohodlie a spolu s dvoma malými dekoratívnymi vankúšikmi pôsobí pohovka obzvlášť útulne. Stojí na vlásenkových kovovýh nohách renej farby.
Zadná strana je čalúnená, preto môžete použiť aj ako predel miestnosti.
Farba:hnedá / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka - mirkovlákno (100% polyester) / drevo / pružina / kov
Rozmery:šírka: 194 cmhĺbka: 82 cmvýška: 83 cm
šírka sedu: 175 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 45 cm
výška podrúčiek: 69 cmvýška nožičiek: 15 cm
rozmery malého vankúša: 50 x 25 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 180 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 175 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 63600.000g |