3-miestna pohovka HESTIÁ Dekorhome Krémová
1342.30 €
Do obchodu
Elegantná 3-miestna pohovka HESTIÁ očarí každú návštevu. Svojím moderným a čistým dizajnom sa hodí do každej obývačky. Konštrukcia je vyrobená z tvrdého... Celý popis
Popis
Elegantná 3-miestna pohovka HESTIÁ očarí každú návštevu. Svojím moderným a čistým dizajnom sa hodí do každej obývačky.
Konštrukcia je vyrobená z tvrdého dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Sedačka je čalúnená ľanovou štruktúrovanou látkou v dvoch farebných variantoch: krémová a sivá. Vnútri sedacej časti sa nachádzajú pružiny.
Súčasťou sedačky HESTIÁ je päť veľkých chrbtových vankúšov, dva väčšie vankúšiky a dva malé vankúšiky. Poťah sedačky je snímateľný a vďaka tomu ho možno vyčistiť.
K 3-miestnej pohovke HESTIÁ odporúčame prikúpiť ďalšie produkty z radu HESTIÁ.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (75% Polyester, 10% Ľan, 15% Viskóza) / drevo / pružina
Rozmery:šírka: 215 cmhĺbka: 100 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 190 cmhĺbka sedu: 85 cmvýška sedu: 42 cm
výška podrúčiek: 60 cmvýška nožičiek: 14 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA SEDU | 85 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA | 215 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 190 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 59000.000g |