3-miestna pohovka Dekorhome Žltá
326.10 €
Do obchodu
Táto 3-miestna pohovka je skvelým miestom pre rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie a relaxáciu všeobecne. Bude ústredným bodom vášho interiéru. Tkanina... Celý popis
Popis
Táto 3-miestna pohovka je skvelým miestom pre rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie a relaxáciu všeobecne. Bude ústredným bodom vášho interiéru.
Tkanina má jednoduchý a čistý vzhľad a je priedušná a odolná. Rám z kovu a preglejky zaisťuje pevnosť a stabilitu pohovky. Pohovka je vysoko pohodlná, pretože má silne polstrované sedáky, podrúčky a je vybavená vankúšmi za chrbát.
Táto pohovka s jednoduchým, ale moderným dizajnom má vo vašej izbe upútať pozornosť.
Farba:svetlosivátmavosivákrémovážltávínováhnedáčiernasivohnedá taupe
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / kov / preglejka / molitan
Rozmery pohovky:šírka: 228 cmhĺbka: 77 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 210 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 41 cm
Hmotnosť:30 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Molitan |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 77 cm |
| ŠÍRKA | 228 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 210 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Žltá |
| Hmotnosť | 30000.000g |