3-miestna pohovka ASB-019 Autronic Modrá
440.00 €
Do obchodu
Luxusná trojmiestna sedačka v nadčasovom a minimalistickom dizajne. Sedačka je celočalúnená, je možné ju použiť na klasické prisadenie k stene alebo umiestniť... Celý popis
Popis
Luxusná trojmiestna sedačka v nadčasovom a minimalistickom dizajne. Sedačka je celočalúnená, je možné ju použiť na klasické prisadenie k stene alebo umiestniť v strede miestnosti. V oboch prípadoch bude neprehliadnuteľný solitér. Uplatnenie nájde ako v obývacej izbe, hale, ale aj spálni alebo v konferenčných miestnostiach.
Poťah je z jemne hrubej látky, kostra z masívneho borovicového dreva a preglejky. Výplň je z kvalitnej PU peny, ktorá je spevnená oceľovými vlnovcami a gumovými popruhmi. Tenké kovové nohy dokonale dopĺňajú celkový vzhľad sedačky. Sú lakované kvalitnou práškovou farbou v matnom čiernom odtieni. Riziko poškodenia podlahových krytín je tu eliminované plastovými klzákmi na dotykovej ploche nôh.
Svetlá výška sedačky je 15 cm, výška podrúčiek je 57 cm a ich šírka je maxi pohodlných 13 cm. Nosnosť neuveriteľných 360 kg. Sedačka má z transportných dôvodov sklopné operadlo. Veríme, že túto „funkciu“ využijete aj v bežnej domácej prevádzke.
Túto sedačku si zamilujete na prvé dosadnutie. Kvalitu, dizajn a dokonalosť prevedenia ocení určite každý a návštevy budú ich ticho závidieť.
Farba:modrá / čiernačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / PU pena / masívne drevo / kov / preglejka
Rozmery:šírka: 194 cmhĺbka: 79 cmvýška: 78 cm
šírka sedu: 168 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 40 cm
Nosnosť:360 kg
Hmotnosť:48 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| HMOTNOSŤ | 48 kg |
| HĹBKA | 79 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 168 cm |
| NOSNOSŤ | 360 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 48000.000g |