2miestna pohovka TORRENSE Eltap Nube 40 - tmavo modrá
924.30 €
Do obchodu
Pohovka TORRENSE kombinuje súčasný štýl a moderný dizajn. Hodí sa vďaka svojim menším rozmerom do malých obývacích izieb. Pohovka má polohovacie operadlá a... Celý popis
Popis
Pohovka TORRENSE kombinuje súčasný štýl a moderný dizajn. Hodí sa vďaka svojim menším rozmerom do malých obývacích izieb.
Pohovka má polohovacie operadlá a nastaviteľné opierky hlavy. To spĺňa všetky požiadavky na pohodlné sedenie. Výplň inovatívnej HR penou a zvlnená pružina spájajúca sedák zaisťuje ešte väčšie pohodlie.
Celok dopĺňajú štyri kovové nohy čiernej farby. Ozdobou pohovky je krásne prešívanie na sedáku a operadlách.
Farba (poťahový materiál):svetlo hnedá / čierna (Nube 20)tmavo hnedá / čierna (Nube 22)tmavo zelená / čierna (Nube 35)žltá / čierna (Nube 45)tmavo modrá / čierna (Nube 40)svetlosivá / čierna (Nube 03)tmavosivá / čierna (Nube 06)
Materiál:borovicové drevo / kov / látka (100% polyester) / pružina
Rozmery:šírka: 195 cmhĺbka: 103 cmvýška: 108 cm
šírka sedu: 142 cmhĺbka sedu: 55 - 65 cmvýška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 17 cmHmotnosť:93 kg
Montáž:Sedačka môže byť pri doručení už z väčšej časti zmontovaná. Preto zákazníkom odporúčame, aby si pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírku dverí. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Berte prosím na vedomie, že foto je iba ilustračné. V skutočnosti sa môže mierne líšiť v závislosti na tom, aké farby máte nastavené na svojom monitore.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 108 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HMOTNOSŤ | 94 kg |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| HĹBKA | 103 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 142 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 17 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Nube 40 - tmavo modrá |
| Hmotnosť | 93000.000g |