2-místná pohovka DAFNE Dekorhome
620.30 €
Do obchodu
Elegantná a dizajnová pohovka DAFNE v štýle art-deco upúta svojim vzhľadom. Pohovka je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou v smaragdovej farbe. Stojí na... Celý popis
Popis
Elegantná a dizajnová pohovka DAFNE v štýle art-deco upúta svojim vzhľadom.
Pohovka je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou v smaragdovej farbe. Stojí na štyroch kovových nohách lakovaných zlatou farbou. Celé kreslo má štýlové dekoratívne prešívanie.
K pohovke DAFNE odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série DAFNE.
Farba:smaragdová / zlatá
Materiál:kov / zamatová látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 165 cmhĺbka: 90 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 117 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 50 cm
výška nožičiek: 20 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 117 cm |
| Hmotnosť | 42200.000g |