2-místná pohovka CAROS 2
677.40 €
Do obchodu
Pokiaľ ide o pohodlie, nerobte žiadne kompromisy. Poslaním pohovky CAROS je zútulniť, rozžiariť, doplniť interiér a hlavne poskytnúť čo najvyšší komfort.... Celý popis
Popis
Pokiaľ ide o pohodlie, nerobte žiadne kompromisy. Poslaním pohovky CAROS je zútulniť, rozžiariť, doplniť interiér a hlavne poskytnúť čo najvyšší komfort. Čalúnená je smaragdovou látkou, ktorá pôsobí naozaj elegantne. Výrazným prvkom sú čierne nohy zdobené gold mosadz zlatým pásom. Doplňte svoj domov jedinečným, mäkkým a moderným zázrakom, ktorý interiéru vdýchne nový život. Sedacia časť je pripevnená suchým zipsom, takže ju jednoducho môžete skladať. Minimalistický dizajn s prešívaným operadlom zaručuje, že tento dvojsed ideálne zapadne aj do interiéru zariadeného v akomkoľvek štýle.
K pohovke odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série.
Farba:smaragdová / zlatá / mosadz
Materiál:zamatová látka (kronos 19) / drevo / pružina / PUR pena
Rozmery:šírka: 170 cmhĺbka: 83 cmvýška: 71 cm
hĺbka sedu: 58 cmvýška sedu: 47 cm
výška nožičiek: 12 cm
Hmotnosť:36 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 71 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 83 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 12 cm |
| Hmotnosť | 36000.000g |