2-miestna pohovka pravá koža / oceľ Dekorhome Čierna
533.20 €
Do obchodu
Táto jednoduchá dvojmiestna sedačka s retro dizajnom je dokonalou kombináciou štýlu a praktickosti. Vo vašom bývanie zaručene zaujme na prvý pohľad. Pohovka... Celý popis
Popis
Táto jednoduchá dvojmiestna sedačka s retro dizajnom je dokonalou kombináciou štýlu a praktickosti. Vo vašom bývanie zaručene zaujme na prvý pohľad.
Pohovka je vyrobená z pravej kože a na dotyk je príjemne mäkká. Silne polstrovaný sedák a operadlo vám zabezpečí úplné pohodlie a zároveň uľahčujú čistenie. Robustný rám z práškovo lakovanej ocele zase zaručuje výbornú pevnosť a odolnosť.
Upozornenie: Farby a štruktúra dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každá sedačka úplne jedinečná. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedáčiernahnedá s patinousivá s patinou
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:pravá koža / oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery pohovky:šírka: 106 cmhĺbka: 70 cmvýška: 76 cm
šírka sedu: 100 cmhĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 43 cm
Hmotnosť:23,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Koža |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,8 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 23750.000g |