2-miestna pohovka látka / drevo Dekorhome Krémová
299.50 €
Do obchodu
Naše dvojmiestna pohovka v škandinávskom štýle premení aj obyčajné posedenie v báječný zážitok a dokonale vyhovie všetkým vašim potrebám. Sedačka je čalúnená... Celý popis
Popis
Naše dvojmiestna pohovka v škandinávskom štýle premení aj obyčajné posedenie v báječný zážitok a dokonale vyhovie všetkým vašim potrebám.
Sedačka je čalúnená na dotyk mäkkou látkou a má husto polstrované matrace, na ktorých sa vám bude nesmierne pohodlne odpočívať. Celú konštrukciu podopiera drevený rám, ktorý nábytku zároveň dodáva na stabilite.
Pohovku ponúkame v celej škále farebných vyhotovení.
Farba:svetlosiváhnedákrémovámodrázelenáčiernažltávínovásivohnedá taupetmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka (100% polyester) / masívne borovicové drevo / kaučukovníkovévýplň matraca na sedák: penový molitanvýplň matraca na operadlo: PP bavlna
Rozmery:šírka: 130 cmhĺbka: 76 cmvýška: 82,5 cm
výška sedu: 43,5 cmhĺbka sedu: 48 cmšírka sedu: 108 cm
výška podrúčiek od sedáka: 14 cmvýška operadla od sedadla: 45 cm
Hmotnosť:22 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x dvojsedačka, 2 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| MATERIÁL | Bavlna |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 82,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 22000.000g |