2 miestna pohovka Dekorhome Svetlozelená
242.20 €
Do obchodu
Ideálna pre popoludňajšie zdriemnutie, táto leňoška sa stane dekoratívnym doplnkom vášho interiéru a zároveň do neho vnesie útulný nádych. Zamat je mäkká,... Celý popis
Popis
Ideálna pre popoludňajšie zdriemnutie, táto leňoška sa stane dekoratívnym doplnkom vášho interiéru a zároveň do neho vnesie útulný nádych. Zamat je mäkká, luxusná tkanina, ktorá sa vyznačuje hustými rovnomerne strihanými vláknami. Zamatová tkanina je mimoriadne hebká a príjemná na dotyk.
Podhlavník a husto polstrované čalúnenie tejto leňošky vám poskytnú maximálne pohodlie. Drevený rám leňošky zaisťuje pevnosť a stabilitu.
Táto leňoška s elegantnými líniami a precíznou štruktúrou je útulným a zároveň aj moderným doplnkom vašej obývačky.
Farba:
krémová
hnedá
žltá
čierna
vínová (červená)
ružová
svetlo zelená
tmavo zelená
tmavosivá
svetlosivá
modrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / preglejka / molitan / zamatová látka
Rozmery:
šírka: 118 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 57 cm
výška sedu: 34 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška podrúčky od zeme: 57 cm
Hmotnosť:
12 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Molitan |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| VÝŠKA | 57 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlozelená |
| Hmotnosť | 13000.000g |