TARANKO Wersal ZB-5 rustikálny rozkladací jedálenský stôl toffi
1200.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl WERSAL ZB-5 z rustikálnej kolekcie Wersal môže tešiť aj Vás. Stane sa Vaším štýlovým spoločníkom pri rôznych posedeniach s... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl WERSAL ZB-5 z rustikálnej kolekcie Wersal môže tešiť aj Vás. Stane sa Vaším štýlovým spoločníkom pri rôznych posedeniach s blízkymi. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 180-270x100x75,7 cm. Pýši sa honosným farebným prevedením toffi. Čaro minulosti nikdy nepominie. Vneste jedinečnú…
Parametre
| HĹBKA | 100 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 180 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.39 m3 |
| ŠÍRKA 2 | 270 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 67 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 63.65 kg |
| VÝŠKA | 75.7 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Wersal ZB-5 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 180 - 270 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | toffi |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | prírodná dyha / masív / DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 10 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | toffi |
| MATERIÁL | prírodná dyha / masív / DTD |