TARANKO Torino TO-S1 rozkladací jedálenský stôl biely vysoký lesk / dub Torino
1181.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl TORINO TO-S1 sa bude nádherne vynímať v každom príbytku. Stane sa klenotom, pri ktorom sa každý deň stretnete so svojimi blízkymi... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl TORINO TO-S1 sa bude nádherne vynímať v každom príbytku. Stane sa klenotom, pri ktorom sa každý deň stretnete so svojimi blízkymi pri chutnom jedle. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 160-220x90x77,5 cm. Zaručený úspech a obdiv mu prináša skvostné farebné prevedenie bielej vo…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 62 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 220 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.31 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 61.95 kg |
| VÝŠKA | 77.5 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Torino TO-S1 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 220 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely vysoký lesk / dub Torino |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná MDF / masív / prírodná dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biely vysoký lesk / dub Torino |
| MATERIÁL | fóliovaná MDF / masív / prírodná dyha |