TARANKO Milano MI-S1 rustikálny jedálenský stôl biela / orech Milano
1137.00 €
Do obchodu
Rustikálny jedálenský stôl MILANO MI-S1 je možné kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Milano. Vyrobený je vo farebnom prevedení biely... Celý popis
Popis
Rustikálny jedálenský stôl MILANO MI-S1 je možné kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Milano. Vyrobený je vo farebnom prevedení biely vysoký lesk / orech Milano. Stôl Milano dominuje v priestore vďaka svojmu lesku a zakriveným nožičkám.
Parametre
| ŠÍRKA 2 | 250 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.32 m3 |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 65.55 kg |
| VÝŠKA | 77.5 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 69 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Milano MI-S1 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 250 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / orech Milano |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná MDF / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 x 45 cm vklad na rozloženie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela / orech Milano |
| MATERIÁL | fóliovaná MDF / masív |