TARANKO Lagos LA-S2 rustikálny rozkladací jedálenský stôl kašmír Lagos / dub Lagos
1029.00 €
Do obchodu
Spríjemnite si stolovanie a spravte ho jedinečným s rustikálnym rozkladacím jedálenským stolom LAGOS LA-S2. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 160/260x90x76,5 a je... Celý popis
Popis
Spríjemnite si stolovanie a spravte ho jedinečným s rustikálnym rozkladacím jedálenským stolom LAGOS LA-S2. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 160/260x90x76,5 a je vyrobený v nádhernom prevedení kašmír Lagos v kombinácii s dubom Lagos, ktoré spolu dokonale ladia. Užívajte si spoločné chvíle s rodinou…
Parametre
| VÝŠKA | 76.5 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 70 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.33 m3 |
| ŠÍRKA 2 | 260 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 66.5 kg |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lagos LA-S2 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 260 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | kašmír Lagos / dub Lagos |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 10 |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | kašmír Lagos / dub Lagos |
| MATERIÁL | masív / MDF |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |