TARANKO Krzeslo VI jedálenská stolička sivá (A6 54) / čierna
349.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička KRZESLO VI dýcha eleganciou, moderným dizajnom a nevšedným vzhľadom, ktorý si získa Váš obdiv. Svojím nežným a uhladeným dizajnom pôsobí... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička KRZESLO VI dýcha eleganciou, moderným dizajnom a nevšedným vzhľadom, ktorý si získa Váš obdiv. Svojím nežným a uhladeným dizajnom pôsobí príjemne a nádherne zútulňuje interiér. Jej telo vo farbe sivá (A6 54) stojí na čiernych nožičkách. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 50x55x98 cm, výška…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 98 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 8 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.23 m3 |
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 7.6 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Krzeslo VI |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá (A6 54) / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá (A6 54) / čierna |
| MATERIÁL | masív / látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |