TARANKO Krzeslo VI jedálenská stolička béžová (Velvet-B1 380) / mahagón vysoký lesk
359.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička KRZESLO VI dýcha eleganciou, moderným dizajnom a nevšedným vzhľadom, ktorý si získa Váš obdiv. Svojím nežným a uhladeným dizajnom pôsobí... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička KRZESLO VI dýcha eleganciou, moderným dizajnom a nevšedným vzhľadom, ktorý si získa Váš obdiv. Svojím nežným a uhladeným dizajnom pôsobí príjemne a nádherne zútulňuje interiér. Jej telo vo farbe béžová Velvet-B1 380 stojí na mahagónových nožičkách, ktorých krásu zdôrazňuje…
Parametre
| ŠÍRKA | 50 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Krzeslo VI |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová (Velvet-B1 380) / mahagón vysoký lesk |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet-B1 380 |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová (Velvet-B1 380) / mahagón vysoký lesk |
| MATERIÁL | masív / látka |