TARANKO Krzeslo O rustikálna jedálenská stolička wenge / krémový vzor (A4 Versalles 1)
296.00 €
Do obchodu
Rustikálna jedálenská stolička KRZESLO O Vás okamžite očarí. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 47x42x98,5 cm a výška sedu je 51,8 cm. Stolička oplýva svojím zaujímavým... Celý popis
Popis
Rustikálna jedálenská stolička KRZESLO O Vás okamžite očarí. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 47x42x98,5 cm a výška sedu je 51,8 cm. Stolička oplýva svojím zaujímavým dizajnom a ladnými krivkami. Konštrukcia stoličky je vo farebnom prevedení wenge a operadlo i sedadlo čalúni látka v krémovom vzore…
Parametre
| HĹBKA | 42 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 98.5 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Krzeslo O |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51,8 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | wenge / krémový vzor (A4 Versalles 1) |
| PREVEDENIE POŤAHU | krémová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | A4 Versalles 1 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | wenge / krémový vzor (A4 Versalles 1) |
| MATERIÁL | masív / látka |