TARANKO Krzeslo LA-17 rustikálna jedálenská stolička modrá / kašmír Lagos
349.00 €
Do obchodu
Užívajte si pohodlie a komfort pri používaní s rustikálnou jedálenskou stoličkou LAGOS LA-17, ktorá Vás chytí za srdce už pri prvom pohľade na ňu. Krásne... Celý popis
Popis
Užívajte si pohodlie a komfort pri používaní s rustikálnou jedálenskou stoličkou LAGOS LA-17, ktorá Vás chytí za srdce už pri prvom pohľade na ňu. Krásne hranaté čalúnené operadlo a príjemne mäkké a pohodlné sedadlo Vám poskytnú maximálne pohodlie a komfort. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 50x55x98 cm,…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 7.6 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 8 kg |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.23 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Krzeslo LA-17 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | modrá / kašmír Lagos |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | modrá / kašmír Lagos |
| MATERIÁL | masív / látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |